У львівському аеропорту відновлено усі рейси

Європейські та інші авіакомпанії відновили виконання рейсів в Україну після нетривалої їх зупинки через катастрофу літака Boeing-777 Малайзійських авіаліній, яка відбулася 17 липня.

У міжнародному аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького відновлено усі рейси, інформує "Інтерфакс-Україна".

Лише станом на сьогодні, 29 липня, у розкладі скасовано на приліт і виліт рейс в/з Ашхабаду.

Як повідомляв ZAXID.NET, Державна авіаційна служба України після підтвердження інформації про падіння літака "Малазійських авіаліній" в Донецькій області повністю закрила для польотів повітряний простір над Донецької, Луганської та частиною Харківської області. 

у результаті авіакомпаніям доводиться облітати зазначену територію України, проте, зокрема, українські авіакомпанії прийняли цю норму і не припиняли виконання рейсів.

Разом з тим Державне підприємство з обслуговування повітряного руху України у результаті закриття повітряного простору над частиною країни може в 2014 році скоротити дохід на 70-80%, порівняно з 2013 роком.

Раніше "Украерорух" повідомляв, що у результаті катастрофи малайзійського літака і заборони щодо використання повітряного простору для польотів цивільних повітряних суден у Південно-Східному регіоні України міжнародні авіакомпанії, які виконують польоти з Центральної і Північної Європи, а також Америки і Канади в напрямку Південно-Східної Азії стали обходити повітряний простір над зоною АТО.

Частина потоків повітряного руху транзитного змістилася на північ від України, через повітряний простір Республіки Білорусь і РФ, а частина - на південь, використовуючи повітряний простір Румунії, Болгарії і Туреччини.

"Після 17 липня 2014 року "Украерорух" у повітряному просторі забезпечує за добу в середньому 720 польотів, з них внутрішніх - 85, міжнародних - 315, транзитних - 320. До цієї дати здійснювалося аеронавігаційне обслуговування близько 1,5 тисяч польотів, з яких внутрішніх - 85, міжнародних - 330, транзитних - 1,085 тис", - зазначало підприємство.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук