У Львівському Національному музеї дітям розкажуть про течії модернізму

У Львівському Національному музеї дітям розкажуть про течії модернізму
Експозиція «Українське мистецтво ХХ ст.» у НМЛ

У Львівському Національному музеї імені Андрея Шептицького відбудеться серія освітніх занять для дітей від 6 до 12 років під назвою «Ізми для дітей у музеї».

Протягом занять діти в ігровій та творчій формі ознайомляться з п'ятьма течіями модернізму: імпресіонізм, експресіонізм, кубізм, сюрреалізм та конструктивізм.

«Заняття включатимуть адаптовану до дітей тематичну бесіду-гру, прогулянку експозицією "Українське мистецтво ХХ ст., знайомство з мистецькими створіннями "ізмиками", а також створення роботи на задану тему за дорпомогою художниць Анастасії Старко та Тетяни Боричок», - розповіла ZAXID.NET молодший науковий співробітник НМЛ ім. Андрея Шептицького Тетяна Вуєва.

Перше заняття - ІмпресіонІЗМ - відбудеться 19 лютого (неділя) для дітей 6-8 років - 12:00, 9-12 років - 14:00.

Наступні заняття відбуватимуться також по неділях. Докладнішу інформацію можна буде знайти на на сторінці «Українське мистецтво ХХ ст. НМЛ ім. Андрея Шептицького» у Facebook.

«Хотілось би, щоб на наших заняттях діти зацікавились мистецтвом, не стримували свою фантазію та отримали задоволення від знайомства з новим та незвичним», - наголошують організатори.

Також вони розповіли, що додатково до програми «Ізми» готується масштабний майстер-клас по створенню власного музею, який відбудеться у травні в межах Міжнародного дня музеїв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук