У львівському «ОХМАТДИТі» облаштували відпочинкову кімнату для пацієнтів

Головні новини Львова 27.04Оксана Сенишин, 27 квітня 2016, 16:08 839 0

У Львівській обласній дитячій лікарні «ОХМАТДИТ», у педіатричному відділенні, відкрили унікальну відпочинкову кімнату для маленьких пацієнтів. Там після лікувальних процедур малеча зможе набратися сил. Адже, окрім нового дизайну приміщення та іграшок, для малюків благодійники придбали ще й телевізор, музичний центр і навіть мікрохвильовку.

Маленькі пацієнти самі допомагали доводити кімнату до пуття. «Вчора, у вівторок, до вечора, до пізньої ночі, допомагали скручувати крісла і столи – це була командна робота. В мене навіть є фото. А інші дітки в той час переглядали тут мультики», – розповіла ініціатор проекту, асистент кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики Медуніверситету Андріана Мальська.

«Я скручував столи, столешню прибивав до ніжок, прикручував. Навчили мене цього дід і тато», – розповів десятирічний пацієнт Ромчик.

Зробили ремонт за кошти благодійників, а це – 174 тис. грн. Європейський стиль – і в коридорах: місяць-два тому студенти Медуніверситету розписали стіни «казкою». Контролювали їх ті ж маленькі пацієнти.

«Наприклад, на одному з панно – мавпа, яка була тоді ще без хвоста, без очей… То маленькі наші пацієнти вже не переймалися тим, що їх рано чекає, які процедури... Приходили до мене і казали: "Ви що не бачите, що в мавпи немає хвоста? Скажіть студентам нехай прийдуть і домалюють"», – поділилася спогадами завідувач першого педіатричного відділення «ОХМАТДИТу» Вікторія Семен.

Нещодавно у відділенні запрацювала й кардіопалата. Кімнату також за кошти благодійників обладнали кисневим апаратом, монітором, що контролює електрокардіограму та помпами дозування ліків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук