У Львівському «ОХМАТДИТі» розпочали ремонт операційної

Суспільствопромоція, 15 вересня 2016, 09:00 806 0

Роботи фінансує компанія «Фуджікура Аутомотів Україна Львів».

Працюючи лише трохи більше півроку на теренах області, керівництво компанії пообіцяло довготривалу опіку Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ».

«Фуджікура» фінансово підтримала ремонт операційної у хірургічному відділенні,  інвестувавши 500 тис. грн. Тепер, певні медики, операційна матиме усе необхідне.

«Фуджікура» – це була одна з перших компаній, які прийшли до мене з якимись пропозиціями. Ми мали кілька думок, кілька благодійних стратегій і вирішили, що це буде наш операційних блок. Бо у лікарні хірургія – стратегічний напрямок. Наша операційна відкрита і оперує цілу добу. Ми приймаємо дітей з цілої нашої області. І операційний блок направду потребував такої реорганізації, якогось ремонту, створення комфортніших умов праці для хірургів і для середнього медичного персоналу і для перебування самих пацієнтів. Дуже радіємо, що компанія «Фуджікура» зрозуміла, що ми маємо на увазі», – каже головний лікар Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» Мар’яна Возниця.

Зараз приміщення операційної звільняють від меблів та устаткування. Деякий час маніпуляції проводитимуть в інших палатах.

«Напевно, кожен з нас мав випадок, коли приходив зі своєю дитиною в цю лікарню для того, щоб отримати першу допомогу. І ми бачили, які умови,  на жаль, має лікарня. Тому питання допомоги «ОХМАТДИТу» виникло само по собі», – говорить перший заступник генерального директора компанії «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» Оксана Лашманова.

Японська компанія уже не вперше допомагає «ОХМАТДИТу». Нещодавно у центрі міста влаштувала благодійний забіг «Щасливий кілометр», щоб придбати лампу фототерапії, яка потрібна для реанімації дітей. Тоді вдалось зібрати 20,5 тис. грн. Ці гроші передали на рахунок фонду опікунської ради лікарні «Здорові діти». За спільнокошт й придбають апарат для світлолікування вартістю близько ста тисяч гривень.

Додамо, компанія «Фуджікура» соціально активна усі 130 років свого існування у світі. У Львові вони нещодавно, але постійно інвестують у розвиток інфраструктури регіону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук