У львівському супермаркеті «Арсен» виявили цукерки з хробаками

З продажу зняли всю партію солодощів

Головні новини Львова 09.12Ірина Папірник, 9 грудня 2016, 14:23 9617 3
дивіться також

Ласощі із живністю, і це не ноу-хау, а реальний випадок. Після того, як львів’янка виявила хробаків у цукерках, куплених в супермаркеті «Арсен» на вул. Зеленій, торгова мережа зняла з продажу всю партію солодощів.

Напередодні ввечері Олександра Трейгер купила цукерок для колег. Вони розгорнули обгортку і оторопіли.

«Коли був перший хробак, то одна дівчинка побігла, бо не змогла дивитися на це», ― зазначає Олександра.

На відео, яке зняла дівчина, видно, що цукерки були із живим «сюрпризом». Купила їх ось у супермаркеті на вагу. Після неприємної несподіванки солодощі повернули назад у магазин.

«Ми забрали кошти і сказали, що треба вибачатися в таких випадках, бо нам не послідувало такого нічого», ― розповіла Олександра.

Виробник цукерок із «живністю» ― «Світоч». Втім у компанії кажуть, що це не їхня провина.

«У всіх зразках контрольних нашої продукції, яка зберігається впродовж останніх років, ми жодного разу не зафіксовували потрапляння комах, тому це було б дуже дивним виключенням», ― розповів Юрій Демкович, директор з управління персоналом компанії Nestlé.

Виробники запевняють: до процесу виготовлення ставляться дуже відповідально, тож хробаки могли потрапити вже після того, як їх завезли до супермаркету. Але продавці у відповідь твердять, що зберігали добре. Як туди потрапили хробаки ― не розуміють. Тим паче, що цукерки придатні до споживання аж до квітня.

«Всі належні документи в магазині присутні. Цукерки виготовлені на початку жовтня, термін реалізації півроку. Умови зберігання та усі температурні режими були дотримані абсолютно», ― розповів керуючий супермаркетом Володимир Майданов.

А от знавці кажуть, що ця біла личинка ― міль. І у відділах із продуктами харчування вона звична гостя. А потрапили під обгортку тоді, коли були сприятливі умови.

«Це вогнівка зернова. Вона трапляється в харчових продуктах, де вони підпрілі. В магазинах найчастіше вона буває там, де зберігаються вівсянки, кукурудзяні пластівці. І якщо раніше воно там було і залишилося, то тоді, коли туди цукерки поклали, не добре прибравши, туди проникли ці личинки», ― пояснив зоолог, асистент кафедри ЛНУ ім. Франка Володимир Лєснік.

Після цього випадку супермаркет зняв з продажу всю партію цукерок. І виробник, і продавець зараз намагаються з’ясувати усі обставини і пообіцяли попросити вибачення у Олександри.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук