Трамвайний контролер намагався оштрафувати львів’янку, що оплатила проїзд карткою

Львів’янка оплатила за проїзд банківською карткою,але контролер не зміг цього перевірити

На місце події викликали поліцію, яка доставила контролера та пасажирку у Франківський ВП

У понеділок вранці, 21 січня, у трамваї №3 контролер намагався оштрафувати львів’янку Юлію Галамай за нібито безоплатний проїзд, хоча жінка оплатила за проїзд банківською карткою. Про цей інцидент ZAXID.NET повідомив її чоловік Дмитро Гурин. Кілька тижнів тому з Дмитром Гуриним уже трапився схожий інцидент. Чоловік оплатив за проїзд у трамваї банківською карткою, але контролер не зміг це перевірити і оштрафував його.

На кінцевій зупинці трамваю №3, що поблизу аквапарку, жінку намагались оштрафувати за безквитковий проїзд, хоча вона оплатила 5 грн через спеціальний платіжний термінал за допомогою банківської картки. Через те, що у контролера не було валідатора, щоб перевірити оплату проїзду, її змушували платити штраф. На місце події викликали поліцію.

Зазначимо, що у львівських трамваях можна заплатити за проїзд у терміналах за допомогою банківської картки. Термінали не видають чеків, а перевірити оплату контролер може за допомогою спеціального валідатора. Пасажир показує контролеру картку, якою оплатив за проїзд, і скориставшись магнітною стрічкою картки, чіпом або безконтактним способом контролер перевіряє оплату проїзду на валідаторі.

Дмитро Гурин надав ZAXID.NET підтвердження оплати за проїзд його дружиною

У Франківському відділі поліції львів’янка написала заяву на контролера. Контролер ЛКП «Львівелектротранс» також написав заяву у поліцію на пасажирку, через нібито безоплатний проїзд у трамваї.

Речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар підтвердив ZAXID.NET, що у контролера дійсно не було валідатора, однак він заявив, що контролер не намагався оштрафувати пасажирку, а поліцію викликали виключно з ініціативи пасажира. Після виклику поліції та з’ясування обставин Іван Бондар називає інцидент вичерпаним.

«Зараз з валідаторами є технічні труднощі. Час роботи батареї є недостатнім, щоб працювати впродовж усієї зміни. Спільно з «ПриватБанком» ми зараз вирішуємо це питання, «ПриватБанк» надав додаткові термінали з батареями, що можуть довше працювати. Зараз наші програмісти переставляють програмне забезпечення, щоб на цих терміналах можна було проводити валідацію та оплачувати штрафи», – сказав Іван Бондар.

На запитання, як контролери мають перевіряти оплату проїзду банківською карткою, якщо у них немає валідатора, Іван Бондар відповів: «Кожен контролер має досвідчене око і пасажира, який не оплатив за проїзд, видно здалеку і без валідатора». Відтак у таких випадках контролери фактично мають покладатись на свою інтуїцію.

Нагадаємо, що наприкінці 2018 року львів’янина Дмитра Гурина уже штрафували контролери через нібито безоплатний проїзд. Тоді чоловік також оплатив за проїзд банківською карткою, але контролери не мали при собі валідаторів та виписали штраф (100 грн). Тоді у ЛКП «Львівелектротранс» пообіцяли розібрались у цій ситуації та визнали, що у контролера дійсно не було валідатора. Однак, як повідомив Дмитро Гурин, гроші йому так і не повернули.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук