У Львові 12 тис. сімей мають сплатити борги, щоб отримати нові субсидії

У 15307 сімей у Львові, які отримували субсидії, станом на 1 травня утворилися заборгованості за комунально-житлові послуги за більш, ніж два місяці, а це є перешкодою для призначення субсидій на новий період. Щоб претендувати на субсидію таким сім’ям необхідно сплатити борг або реструктуризувати його. Про це у понеділок, 14 серпня, повідомила керівниця управління соціального захисту Львівської міськради Наталія Демкович.

За її інформацією, станом на сьогодні з загального числа боржників реструктуризували свою заборгованість лише понад 3 тис. осіб.

«Їм призначають субсидії, починаючи з 1 травня», – зазначила вона.

Наталія Демкович закликала усіх, хто отримав повідомлення про заборгованості, сплатити борги або звернутися за реструктуризацію. Для оформлення субсидії на новий період необхідно подати підтверджуючі документи – квитанції або договір про реструктуризацію – до відділу соцзахисту за місцем проживання.

«Якщо в певної особи були важливі обставини – хвороба, догляд за хворим членом сім’ї, офіційна заборгованість із зарплати, і ці обставини призвели до заборгованості, то можна із заявою, де викладені ці обставини, звернутися до комісії, що діють при кожній райадміністрації. Комісії розглянуть такі заяви», – додала вона.

За інформацією керівниці управління соцзахисту ЛМР, у липні у Львові налічувалося понад 112000 одержувачів субсидій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук