У Львові 17 сімей-учасників АТО звернулися за наданням пільг

Головні новини за 14 серпняІрина Ващишин, 14 серпня 2014, 12:21 474 0

До відділу соціального захисту Львівської міської ради надійшло 17 звернень, серед яких два від поранених учасників антитерористичної операції на отримання одноразової грошової допомоги. Ще 15 сімей бійців написали заяви на звільнення від квартирної плати.

Такі пільги львівська мерія вирішила надавати військовослужбовцям із передової. 

Для отримання грошової допомоги, або звільнення від квартплати потрібно прийти у районний відділ соцзахисту, заповнити бланк заяви та подати мінімальний пакет документів: паспорт, індефікаційний код, банківський рахунок для отримання допомоги, довідку із ЖЕКу про скалад сім'ї і документ, який засвідчує участь заявника в АТО.

Списки сімей, які просять звільнити їх від квартирної плати, органи соцзахисту щомісяця до 25 числа передаватимуть до ЛКП. Гроші, які мали би сплачувати люди, за них перераховуватиме місто. 

Сім'ї вояків звільнятимуть від квартплати із 1 серпня незалежно від того, коли були подані документи.

Щодо отримання грошової допомоги. Подані учасниками АТО документи розглядатиме міська комісія, яка засідатиме один раз у місяць. Після отримання пакету документів від військовослужбовця, члени відомства упродовж 10 днів визначають матеріально-побутові умови його сім'ї, але вирішальним фактором для визначення обсягів матеріальної допомоги є ступінь важкості поранення бійця.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук