Депутати ЛМР ухвалили програму підтримки учасників АТО та їх сімей

Депутати Львівської міської ради проголосували за «Комплексну програму підтримки учасників антитерорстичної операції та членів їх сімей - мешканців м Львова». Її підтримали 70 депутатів ЛМР.

Програму під час сесійного засідання 31 липня представляв заступник голови Львова з гуманітарних питань Олег Березюк.

Відповідно до програми, у Львові за кошти з міського бюджету надаватимуть матеріальну допомогу у формі виплати одноразової грошової допомоги учасникам АТО, які постраждали внаслідок військових дій. Їхнім родинам також надаватимуться пільги у вигляді компенсації плати за комунальні послуги, не зважаючи на форму власності майна.

У співпраці з різними управліннями та соціальними структурами, релігійним та громадськими організаціями, міськрада розраховує забезпечити юридичний, соціальний та медичний супровід учасників АТО та їхніх дітей. На ці пункти програми планують виділити кошти, вивільнені з міського бюджету за рахунок скорочення видатків розміром 2,582 тис. грн.

Ще понад 2 млн грн виділять на матеріально-технічну підтримку підрозділів, які беруть участь у АТО.  Також 300 тис. грн виділять на забезпечення транспортних витрат, пов'язаних з АТО, а ще на 350 тис. грн компенсуватимуть із міського бюджету витрати на поховання учасників АТО.

«Облік і реєстрацію учасників антитерористичної операції ми ведемо у співпраці з обласним комісаріатом, правда, в специфічний спосіб, бо таку інформацію не можна розповсюджувати публічно», – сказав Олег Березюк.

Загалом, згідно з програмою, на її реалізацію планують виділити 5, 232 млн грн.

«Сьогодні питання номер один – це захист нашої держави, підтримка наших вояків, які перебувають в зоні АТО та їхніх сімей. Тому сьогодні ми прийняли ряд надзвичайно важливих ухвал. Ми звільняємо від квартплати всіх, у кого діти, батьки та сини є в зоні АТО», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Також депутати міськради ухвалили міську програму протидії тероризму на 2014 рік та «Комплексну програму профілактики злочинності у м. Львові на 2014-2017 роки у частині забезпечення військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук