З міського бюджету Львова виділять 2,5 млн грн на допомогу учасникам АТО

Головні новини за 31 липняТетяна Слюсарчук, 31 липня 2014, 10:13 255 0
дивіться також

Для забезпечення підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей із міського бюджету Львова пропонують виділити 2 582,7 тис грн. Про це на засіданні виконкому Львівської міської ради 31 липня заявив директор департаменту фінансової політики Олександр Іщук.

Він, зокрема, зауважив, що на голосування на сьогоднішній сесії міської ради буде винесено відповідний проект рішення. Згідно з проектом, кошти для учасників АТО пропонують виділити за рахунок зменшення видатків із міського бюджету, зокрема за такими напрямками: на 472,5 тис. грн пропонують скоротити видатки на органи місцевого самоврядування, у тому числі оплата праці  402,5 тис. грн та 70 тис. грн на утримання.

Ще 430,2 тис. грн пропонують виділити на програму підтримки учасників АТО за рахунок скорочення видатків на оплату послуг установ охорони здоров’я, 300 тис. грн – за рахунок скорочення соціальних програм міста  і заходів державних органів у справах молоді, 100 тис. грн із фонду загальноміських заходів, 700 тис. грн за рахунок видатків на організацію спортивних заходів ( у тому числі проведення навчально-тренувальних зборів, підтримки клубних команд та спортивних шкіл, які підпорядковані громадським організаціям).

За рахунок скорочення програм, що фінансуються з міського бюджету загалом міська рада пропонує поповнити фонд підтримки учасників АТО та їхніх родин на 580 тис. грн.

Виділені кошти планують перерахувати управлінню соціального захисту на надання допомоги і пільг львів’янам, які є учасникам АТО та членам їхніх сімей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук