У Львові 95% ліфтів потребують модернізації

Львівська міськрада у 2018 році витратить 40 млн грн на ремонт ліфтів. Як інформує прес-служба ЛМР, зараз у місті 95% ліфтів працюють понад 25 років і їх потрібно оновлювати.

«Критична частина ліфтів у місті потребує ремонту, на це потрібні мільярди гривень. Цього року ми передбачили 40 млн грн, є чітка програма поетапного ремонту ліфтів, розписана на кожен рік, будемо це впроваджувати в життя. Наступного року будемо більше коштів передбачати. Найперше будуть ремонтувати ті ліфти, які в найбільш критичному стані. Ми зробили чіткий реєстр всіх ліфтів Львова, зрозуміло, яка там ситуація, які треба ремонтувати найперше. Велике навантаження буде лягати на «Львівсвітло», яке також на балансі має велику частину ліфтів. Інші організації, які займаються обслуговуванням, якщо будуть погано обслуговувати, то ми заберемо у них цю функцію», - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Торік на пленарному засіданні сесії ЛМР прийняли рішення про затвердження програми технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках та закладах охорони здоров’я м. Львова на період 2017-2023 роки. Станом на сьогодні виділено 40 млн гривень згідно з цією Програмою для механічної модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації 57 ліфтів.

Зараз з 2298 ліфтів є 2189 ліфтів (95%), які працюють понад 25 років, які планують замінити або модернізувати до 2023 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук