У Львові – новий Генконсул Російської Федерації

25 березня 20118675

22 березня перший заступник міністра закордонних справ України вручив екзекватуру щойно призначеному Генеральному консулу Російської Федерації у Львові Олегу Астахову. 23 березня Олег Астахов прибув до Львова.

 

Про це повідомляє офіційний сайт Генконсульства РФ у Львові.

23 березня новопризначений Генеральний Консул Російської Федерації у м. Львові відвідав Львівське єпархіальне управління УПЦ. Його супроводжував Генеральний Консул Російської Федерації у м. Львові Євген Гузєєв, якій завершує свою дипломатичну місію на наших теренах.

Після екскурсії храмом у єпархіальному управлінні дипломатів прийняв вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет. Преосвященніший владика зазначив, що Генеральне консульство Російської Федерації відіграє важливу роль у житті Галичини, Волині, Буковини, Поділля, Полісся та Закарпаття. «За час своєї дипломатичної місії Ви, шановний Євгеніє Федоровичу, завжди з виключною увагою і турботою ставилися до Православної Церкви та багато потрудилися для вирішення прохань духовенства і вірян, що були в межах компетенції Генерального консульства. Від імені Правлячого архієрея Львівської єпархії, духовенства, чернецтва та мирян та від себе особисто сердечно дякую Вам за це», – сказав владика.

Нагадаємо, 30 грудня 2010 року депутати Львівської міської ради ухвалили звернення з вимогою до Міністерства закордонних справ вжити заходів для дострокового припинення консульських функцій Генерального консула РФ у Львові Євгенія Гузєєва.

Це було пов’язано з тим, що Генеральний консул РФ у Львові Євген Гузєєв 16 грудня, на зустрічі з представником учасників акції протесту проти "кавказького терору" у Росії, що відбулася перед Генеральним консульством Російської Федерації у Львові заявив, що українську мову завезли у Західну Україну більшовики.

Невдовзі після своїх висловлювань про українську мову Євгеній Гузєєв розіслав відкритого листа, у якому зазначив, що поважає українську мову і пояснив свою позицію щодо цього питання, подаючи як приклад цитати з праць українських істориків та письменників.

5 січня 2011 року Львівська облрада вимагала оголосити російського Генконсула персоною нон-грата.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 5

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук