У Львові «Українську галицьку партію» очолив сотник з Майдану

СуспільствоГанна Власюк, 1 червня 201546200
У Львові  «Українську галицьку партію» очолив сотник з Майдану
Андрій Жупник

«Українська галицька партія» створила міську організацію у Львові та обрала її головою сотника Самооборони Майдану Андрія Жупника.

Жупника обрали за результатами установчих зборів Львівської міської організації партії, що відбулися 29 травня, інформує прес-служба УГП.

38-річний львів’янин Андрій Жупник під час подій на Майдані минулого року був сотником 15 сотні Самооборони, брав участь у довготерміновій акції протесту проти «мовного» закону влітку 2012 року, та у подіях Помаранчевої революції 2004 року.

«Навряд чи позитивні зміни в державі підуть з Києва. Ті люди, які сидять у Києві, не будуть думати, як створити у Львові робочі місця. Насправді Київ дивиться на Львів і очікує активних кроків від нас. Кращі зміни можна будувати з ініціативи місцевої громади, з Галичини, і, таким чином, подавати приклад для інших регіонів України. Тому є велика надія на децентралізацію, можливо, тоді з’явиться пласт відповідальних чиновників та мудрих управлінців», - наводить слова Жупника прес-служба УГП.

Також, за його словами, міська організація УГП спільно з громадськими організаціями та лідерами домагатиметься реформ на рівні Львова, зокрема вдосконалення міської інфраструктури.

Як повідомляв ZAXID.NET, Українська галицька партія (УГП) була офіційно зареєстрована Мін'юстом лише 18 серпня 2014 року, хоча про спроби її створення у Львові говорили уже кілька років, а електоральні перспективи ще тоді не створеної партії стали об’єктом уваги соціологів.

Політичний проект спрямований насамперед на обстоювання політичних та економічних інтересів мешканців трьох галицьких областей – «Львівщини, Івано-Франківщини та Тернопільщини».  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук