У Львові батьки бійців АТО вимагали забезпечити їх синів бронежилетами

Сьогодні, 16 червня, батьки солдатів із 80-ї окремої аеромобільної бригади Львова, яка бере участь в АТО, прийшли до Львівської облради, щоб чиновники розглянули скарги їхніх дітей, які воюють на сході без належних засобів захисту, їжі та одягу.

«Сьогодні йде війна, а наші діти без бронежилетів. Хлопці мають бойовий дух, вони воюють і хочуть дбати про нашу країну, але вони також хочуть, щоб наша влада забезпечила їх бронежилетами, касками, одягом, харчуванням та взуттям», – розповів голова батьківського комітету Андрій Єфімов.

Він розповів, що вже вдруге пише скарги в одні й ті ж інстанції, але безрезультатно.

«Я неодноразово звертався до в.о. президента Турчинова, міністра оборони, командування аеромобільних військ (м. Київ), але відповіді нема. На «гарячій лінії» сказали, що листи розглядаються 30 днів», – зазначив Єфімов.

Крім того, батьки розповідають, що ніде не зазначено, що їх діти перебувають на війні. Коли військові отримують поранення, то це прирівнюється до того, ніби вони травмувалися на вулиці.

«Уже 4 місяці наші діти на сході. Вже два місяці вони в Луганську. Ніде не зазначено, що вони є учасниками бойових дій. Хлопці не мають жодного правового статусу», – каже Андрій Єфімов.

Батьки купують засоби захисту для дітей за свої гроші. Також допомагають волонтери, які збирають гроші на приватні рахунки. Так набагато швидше, ніж через Міністерство оборони.

«Хлопці хочуть, щоб їх забезпечили тепловізорами, пристроями нічного бачення, їжею, одягом. Діти цілодобово ходять в одному й тому ж одязі. Немає можливості попрати його, зашити», – скаржаться батьки.

За словами голови батьківського комітету, два підприємці з Києва постійно допомагають 80-й аеромобільній бригаді. Вони купили 10 бронежилетів, передають одяг, біноклі.

Не всі батьки можуть купити дітям бронежилети і каски.

«8 березня наші діти поїхали на схід. Їм по 20 – 21 рік. Сьогодні синові виповнився 21 рік і йому подарували бронежилет», – зі сльозами на очах каже мати солдата.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук