У Львові бізнесмени і студенти поговорять про ринок праці

Віра Карпінська, 23 квітня 20146810
У Львові бізнесмени і студенти поговорять про ринок праці
фото ZAXID.NET
Студенти матимуть змогу поспілкуватися з потенційними роботодавцями

У Львові 25-26 і 29 квітня у приміщенні Львівської міської ради відбудуться тематичні круглі столи «Працюй у Львові!».

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Учасники тематичних зустрічей – це 20 компаній Львова, 10 експертів з різних галузей та  викладачі і студенти ВНЗ міста. Серед компаній: готелі «Reikartz Hotels» та «Дністер», «McDonalds», «Kredens café», туроператор «Відвідай», «Західна консалтингова група», «Nexia DK.Аудитори і консультанти», «Кредобанк», страховий брокер «Експерт», страхова компанія PZU, «Adecco», «Leoni», «Adelina call centr», «Київстар», «МТС», «HR-кав’ярня», Галичфарм, «ФМ Галичина», ТРК «Люкс».

Міськрада проводить такі тематичні круглі столи вже другий рік поспіль. Як розповіла начальник відділу кадрів Львівської міськради Галина Бордун, мета такого заходу – запросити компанії до співпраці з вищими навчальними закладами, представити філософію компаній, очікування і вимоги до молодого працівника, висловити побажання до навчальних програм вишів.

«Ми свідомі того, що сьогодні ситуація на ринку праці є нестабільна. Але, за результатами досліджень, Львів є одним з тих міст, які розвиваються і рухаються вперед. І середовища готові запрошувати до себе молодих людей», - наголосила Галина Бордун.

Вона також зазначила, що за результатами дослідження Львівського міського центру зайнятості, ринок праці сьогодні є біднішим на пропозиції, кількість робочих місць є меншою. Тому вимоги і очікування до молодих людей будуть більшими.

«Ми старалися з кожної ніші бізнесу запросити одну велику організацію, яка би могла предметно задекларувати вимоги та очікування до молодих людей, наголосити на умовах прийому на роботу. Організації готові ділитися досвідом у вигляді майстер-класів. Бо кожна організація зацікавлена знайти на ринку праці ту людину, яка буде в майбутньому сприяти розвитку організації», - додала начальник відділу кадрів ЛМР.

Круглі столи відбуватимуться у великій сесійній залі (каб. 202) Львівської міської ради. 25 квітня учасники зустрічей говоритимуть про готельно-ресторанний бізнес, банківську справу, інформаційні мережі зв’язку. 26 квітня – про систему продаж і медіапростір. І 29 квітня – про житлово-комунальну сферу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук