У Львові через ремонти на теплових мережах 21 будинок без гарячої води

ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає гарячу воду до 1094 споживачів. Без гарячої води через ремонтні роботи на теплових мережах 21 будинок. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

У Личаківському районі без гарячої води 10 будинків.

Будинки на вул. Зеленій, 115 та вул. Керченській, 13а, 17а, 19а не отримують гарячу воду через гідравлічні випробування теплових мереж від котельні на вул. Зеленій, 111а. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують до 15 липня.

Будинки на вул. Студентській, 2, вул. Коциловського, 20, 28, вул. Братуня, 3, вул. Родини Крушельницьких, 3, 5 не отримують гарячу воду через гідравлічні випробування теплових мереж від котельні на вул. Братуня, 9. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують до 15 липня.

У Сихівському районі без гарячої води мешканці 11 будинків.

Будинок на вул. Угорській, 8 не отримує гарячу воду через заміну теплової мережі. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 13 липня.

Також 10 будинків на вул. Коломийській, 6, 10, 12, 14, 16, 16а, вул. Трильовського, 2, 4, 8, 8а не отримують гарячу воду через ремонтні роботи з заміни трубопроводу гарячого водопостачання від ЦТП №15 на пр. Червоної Калини, 103а. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують сьогодні, 12 липня.

У Галицькому, Шевченківському і Франківському районах гаряча вода подається до усіх споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Також ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подає гарячу воду до усіх своїх споживачів у Залізничному районі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук