У Львові дасть концерт відомий чеський скрипаль Йозеф Шпачек

КультураД.Ц., 5 квітня 20193570
На сцені – оркестр «INSO-Львів»

У неділю, 7 квітня, у Львівській філармонії відбудеться концерт «Czech This Out». Про це повідомляють у парес-службі Львівської філармонії.

Чеський скрипаль Йозеф Шпачек та видатний американський диригент українського походження Теодор Кухар зустрінуться у Львові на одній сцені з Академічним симфонічним оркестром «INSO-Львів». Цього вечора у філармонії прозвучать твори композиторів Леоша Яначека, Петра Чайковського та Антоніна Леопольда Дворжака. Публіці обіцяють неймовірну подорож у чеську культуру ХІХ-ХХ століття крізь призму сучасного сприйняття.

«Рапсодія «Тарас Бульба» чеського класика Леоша Яначека, написана під час Першої світової війни, повністю натхненна українським гоголівським сюжетом. Скрипковий концерт Петра Чайковського. Як і з багатьма шедеврами, що випереджували свій час, цей твір Чайковського сучасники спершу не сприймали, а скрипалі не хотіли його виконувати, мовляв, концерт занадто складний для виконавця і слухача. Проте сьогодні, цей твір є хрестоматійним і одним з найвиконуваніших скрипкових концертів у світі. І у фіналі – Дворжак! Геніальна симфонія №8 написана 1889 року», – розповідають організатори.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук