У Львові зазвучать найкращі оперні хори світу

Таку програму готують оркестр K&K Philharmoniker та Український національний хор Львів

Головні новини Львова 02.04Марічка Крижанівська, 2 квітня 2019, 15:29 668 0

У четвер, 4 квітня, у Львівській філармонії – концерт «Найкращі оперні хори». А далі цю програму оркестр K&K Philharmoniker та Український національний хор Львів повезуть у Німеччину.

На заході оперні хори – популярні, особливо у виконанні оркестру «K&K Philharmoniker» та «Українського національного хору Львів». Їхнє відео «Va, pensiero» («Хору рабів») з опери Верді «Набукко» набрало на сайті youtube.com майже 13 мільйонів переглядів. І це є світовий рекорд за переглядами цього номера, українці перегнали навіть запис із Лучано Паваротті.

На концерті у Львові 4 квітня зазвучить то й же ж «Хор рабів» («Va, pensiero»), а ще номери із опер «Кармен», «Лоенгрін», «Трубадур». Окрім того – номери з вистав Доніцетті, Оффенбаха, Россіні.

«Це всесвітньовідомі, найбільші перчики світової оперної класики, їхня енергетика переповнює зали Європи: Німеччини, Австрії, Швейцарії. Ми співаємо в найкращих акустичних старовинних і сучасних залах Європи», – розповів Василь Яциняк, керівник Українського національного хору Львів.

Щоразу цей колектив додає до своєї програми і твори українців.

«Ми взяли у концерт два твори українських композиторів: Дмитра Бортнянського увертюру до опери «Син-суперник» і хоровий концерт Максима Березовського «Не отвержи мене во время старости», – каже диригент Тарас Ленько.

«4 квітня – концерт у львівській філармонії. А наступного дня ми їдемо у Німеччину і маємо 10 концертів. Починаємо в Мюнхені і закінчуємо в Гамбурзі. Це невелика, але така інтенсивна поїздка, має бути дуже цікаво», – додає Олег Станкевич, директор музичної агенції «Да Капо Україна».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук