У Львові демонтували чотири незаконні літні майданчики

Протягом року у місті виправили 11 таких порушень

ЕкономікаОрися Шиян, 31 липня12580

У Львові від початку року демонтували 11 відкритих літніх майданчиків, які працювали без погодження, а також склали 37 протоколів про адміністративні правопорушення. Тільки вчора, 30 липня, комунальні служби міста демонтували чотири самовільно встановлені літні майданчики у Галицькому районі, повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління».

За інформацією Марини Кустової, начальниці відділу нагляду за станом благоустрою, «Адміністративно-технічного управління» від початку року подало 50 вимог демонтувати самочинне встановлення майданчика та 41 вимогу — про невідповідність погодженим паспортам. І лише частину з них власники виправили. Тому управління склало 37 протоколів про адміністративні правопорушення.

Ті майданчики, які встановлені самовільно або в яких закінчився термін дії паспортів, мають демонтувати.

«Демонтовані літні майданчики ми не конфісковуємо, оскільки не маємо на це правових підстав. Ми ці майданчики тимчасово вилучаємо, опечатуємо і перевозимо на склад. І суб’єкт господарювання має право, оплативши витрати за демонтаж, перевезення і зберігання конструкції, повернути собі цей майданчик», — пояснила Марина Кустова, начальниця відділу нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічного управління» ЛМР.

Нагляд за встановленням літніх майданчиків здійснюють районні адміністрації, і якщо виявляють порушення, то інформують КП «Адміністративно-технічного управління». Власник майданчика зобов’язаний відшкодувати усі витрати підприємству, які пов’язані з демонтажем.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук