У Львові дипломами та грошовими преміями нагородили найкращих працівників культури

КультураОльга Гринько, 9 листопада 20186570

У Львові найкращі працівники культури та переможці конкурсів менеджерів міждисциплінарних проектів у галузі культури отримали дипломи та грошові премії. Нагородили 19 осіб. Кожен переможець отримав диплом та премію 25 тис. грн.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, у п’ятницю, 9 листопада, у Палаці культури ім. Гната Хоткевича відбулося нагородження переможців конкурсів менеджерів міждисциплінарних проектів у галузі культури та кращих працівників культури та концерт гурту «Wszystko».

Для визначення найкращих проектів у галузі культури, які були реалізовані протягом 2017−2018 років, управління культури Львівської міської ради провело конкурс серед менеджерів міждисциплінарних проектів у галузі культури. Було обрано 7 переможців, які отримали по 25 тис. грн грошової винагороди:

  • Ярослав Яковлєв, керівник відділу інновацій ЛКП «Львівський кіноцентр»;
  • Василь Одрехівський, скульптор, куратор мистецьких виставок;
  • Герман Гошкадор, президент МГО «Експеримент»;
  • Софія Челяк, ГО «Форум видавців», програмна директорка;
  • Філяк Юлія, операційний керівник ГО «Агов», менеджерка проектів в ГО «Кращий Сихів»;
  • Роксолана Мицько, організаторка концертів і подій;
  • Марія Михайлик, музикантка, менеджерка культурних проектів, голова ГО «17».
Усі фото прес-служби ЛМР

Також відбувся конкурс на відзначення кращих працівників культури у 4 напрямках: бібліотечна справа, музичне мистецтво, образотворче, хореографічне мистецтво і народна творчість, театральне мистецтво в межах Програми відзначення кращих працівників культури.

Бібліотечна справа: Романюк Марія (бібліотекарка Львівської обласної бібліотеки для дітей); Палій Оксана (кураторка фонду стародруків та спеціальних колекцій Бібліотеки Центру Шептицького, асистентка кафедри медіакомунікацій УКУ); Введенська Анастасія (бібліотекарка ІІ категорії відділу обслуговування Центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки); Василь Кметь (директор Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка).

Театральне мистецтво: Роза Саркісян (головна режисерка Першого українського театру для дітей та юнацтва); Андрій Водичев (актор Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса); Денис Федєшов (співзасновник, директор, актор театру Domus).

Музичне мистецтво: Бонішко Наталія (викладачка-методистка ДМШ № 5); Олег Коваль (помічник художнього керівника Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса); Наталія Козяр (викладачка хорових дисциплін, вокалу у ЛДДМШ № 1 ім. А. Кос-Анатольського, засновниця, художня керівниця та диригентка камерного хору «Жайвір»).

Образотворче, хореографічне мистецтво і народна творчість: Бокало Марія (хореографія); Володимир Стецькович (художник-постановник Львівського академічного театру ім. Л. Курбаса).

Також подяки міського голови за особливий внесок у розвиток культури міста, за проекти, що були реалізовані протягом 2018 року отримали:

Соломія Чубай — за реалізацію проекту «Колискові для Олекси»; Олег Онещак — за Квадрієналле сценографії прев’ю; Олеся Яремчук; Уляна Скицька — за телевізійний проект «Наші» та видання книжки «Наші на карті світу»; Григорій Семенчук — за проект Місяць авторських читань та проект Пінзель Арт; Оксана Сидор — за реалізацію проектів LvivMozArt та Етновир; Анастасія Войтюк — за реалізацію фестивалю Бандурфест; Олег Яськів — за реалізацію проекту Кіноклуб.

Галина Сиротюк (писанкарство) та Микола Огородник (соломоплетіння) отримали монети короля Данила.

Центр міської історії Центрально-Східної Європи отримав відзнаку за кураторські проекти протягом 2018 року.

Дмитра Кацала нагородили відзнакою ЗУНР за реалізацію проекту «Очі в очі» до 100-річчя ЗУНР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук