У Львові запровадили нову відзнаку — «100-річчя ЗУНР»

СуспільствоОльга Гринько, 30 жовтня 20183470
Нову відзнаку вручатимуть під час урочистих зборів 1 листопада

Львів готується до відзначення 100-річчя Західноукраїнської Народної Республіки та Листопадового Чину. Львівська міська рада запровадила нову відзнаку — «100-річчя ЗУНР». Її вручатимуть під час урочистих зборів 1 листопада.

«Львів і вся Україна 1 листопада відзначатимуть 100 років від дня проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Дуже важливо, щоб ми, українці, знали і пам’ятали нашу героїчну історію і тих людей, які мають особливі заслуги в розбудові незалежної України й утвердженні наших національних традицій, які своєю самовідданою і жертовною громадською, науковою, дослідницькою і культурно-просвітницькою працею зробили вагомий внесок у популяризацію історії боротьби українців Східної Галичини, Буковини та Закарпаття за соборну Українську державу. Тому Львівська міська рада розробила і запровадила спеціальну відзнаку під назвою «100-річчя ЗУНР». Цю відзнаку вручатимемо під час урочистих зборів, які відбудуться 1 листопада в Ратуші», — розповів в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР Євген Бойко.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, відзнаку ЛМР «100-річчя ЗУНР» вручатимуть громадянам України та громадянам інших держав за особливі заслуги перед Україною та містом Львовом у галузі розвитку науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, за визначну благодійницьку, волонтерську, гуманістичну й громадську діяльність та патріотизм, а зокрема, популяризацію історії боротьби українців Східної Галичини, Буковини та Закарпаття за соборну Українську державу.

Нагадаємо, на початку року ухвалою сесії Львівської міської ради було затверджено Програму відзначення 100-ліття Листопадового Чину та утворення ЗУНР. Програма передбачає реалізацію низки заходів за різними напрямками. Окрім того, місто також розробило серію масових значків до 100-річчя ЗУНР, та спільно з фахівцями — спеціальний логотип, який ілюструє усі заходи, присвячені цій події.

До слова, початком циклу заходів із вшанування сотої річниці утворення ЗУНР став відеомапінг на стінах будівлі ЛНУ ім. Івана Франка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук