У Львові створили спеціальний логотип з нагоди відзначення 100-річчя ЗУНР

СуспільствоОльга Гринько, 18 вересня 20184490
Логотип розробив викладач графічного дизайну Академії мистецтв Юрій Крукевич

Львів готується до відзначення 100-річчя ЗУНР та Листопадового Чину. Спільно з фахівцями створили спеціальний логотип, який ілюструватиме усі заходи, присвячені цій події. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

«На лого збережені елементи і барви тогочасного герба, проте він має зовсім іншу стилізацію — сучасну та динамічну. На цьому логотипі є зображений жовтий лев — власне, як він і був зображений на гербі Західноукраїнської Народної Республіки — золотий лев на синьому тлі. Відповідно, цей елемент я переніс на цей логотип, але надав йому іншої форми, стилізації, використав інший шрифт», – розповів автор логотипу, викладач графічного дизайну Львівської національної академії мистецтв Юрій Крукевич.

На логотипі зображений золотий лев на синьому тлі

Напис створений синім кольором. Відтак на логотипі поєднано елементи тогочасного герба, також збережено барви. Але, за словами Юрія Крукевича, він має динамічну стилізацію, сучасну, з декоративно-прикладними елементами.

Як відзначив позаштатний радник міського голови Львова з питань розвитку Олег Мірус, цей крок допоможе краще відтворити і глибше зрозуміти події 100-річної давнини.

«Безперечно, цей крок потрібно було зробити, щоб відтворити події того періоду. Для логотипу бралися шрифти, кольористика, типові речі, які відображають дух того періоду, і треба було це якось підтвердити. 100 років з дня утворення Західноукраїнської Народної Республіки — це велика подія, бо деколи ми забуваємо нашу історію. Тому така ідея досить вдала», — зазначив Олег Мірус, позаштатний радник міського голови Львова з питань розвитку.

Нагадаємо, 25 січня 2018 року прийнята ухвала № 2904 «Про затвердження програми відзначення 100-ліття Листопадового Чину та утворення ЗУНР», реалізація якої здійснюється через освітній аспект, заходи та події, пам’ятні місця, промоцію та візуалізацію протягом 2018 року.

Також, щоб вшанувати роботу істориків та дослідників, які працюють над темою Листопадового Чину та ЗУНР, мерія напрацьовує і незабаром прийме Програму підтримки дослідників ЗУНР — вона передбачатиме премії дослідникам цієї тематики.

Окрім того, до відзначення 100-річчя ЗУНР та Листопадового Чину, місто розробило окремий сайт, а також сторінку у Facebook. А ще місто розробляє спеціальну міську відзнаку та серію масових значків до 100-річчя ЗУНР.

До слова, з нагоди 100-річчя ЗУНР на вул. Городоцькій, 40 встановлять скульптурну композицію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук