У Львові діти запропонували власні варіанти вирішення міських проблем

СуспільствоГанна Власюк, 19 червня 20153240

Маленькі львів'яни хочуть створити у Львові ігротеку, «тротуарний ескалатор», роботозований смітник та міські сади, де можна було б вирощувати екологічні продукти. Такі ідеї вони висловили в межах майстер-класу освітньої програми «Твої / Мої історії» на проекті «Майстерня міста» у Львові. 

Як інформує сайт «Майстерні міста»,  таким чином організатори майстер-класу хотіли привернути увагу дітей до міських проблем, аби ті подумали над їхнім вирішенням.

«Ідея об'єднати дітей була досить проста - місто, і як діти можуть впливати на його розвиток», - розповіла ZAXID.NET координаторка проекту Христина Бойко. За її словами, зазвичай місто для дітей очима дорослих замикається на дитячих майданчиках та розважальних центрах.

«Однак практика європейських міст показує, що можуть бути і дитячі парламенти, де діти висловлюють свою думку про те, яке місто є для них комфортним. І до думки таких парламентів прислуховуються», - каже Христина Бойко.

Серед ідей, які маленькі учасники запропонували на майстер-класі, були наступні:

  • зробити ігротеку (де б можна було пограти в ігри з батьками або з іншими дітьми);
  • «тротуарний ескалатор», що дозволить «виносити» припарковані машини з пішохідної частини на дорогу;
  • «розумний» бак або роботизований смітник, який сам «підходить» до людей збирати сміття;
  • міські сади, де б можна було вирощувати чисті, а не «хімічні» продукти.

Фото: «Майстерня міста»

На майстер-класі запланували створити близько 30 слайдів на кожну історію, після чого професійний оператор змонтує їх в маленькі історії. 

26 червня промо-ролик із майстер-класу презентують у Палаці мистецтв. Організатори майстер-класу - Центр міської історії та фестиваль «Донкульт: мистецькі надра».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук