У Львові для вболівальників Євро розробили мобільні додатки

Володимир Балита, 2 червня 201218114
У Львові для вболівальників Євро розробили мобільні додатки
Мобільні додатки

З 1 червня туристи, вболівальники та львів’яни вже можуть безкоштовно завантажити та користуватися мобільним додатком «Путівник вболівальника».

Як повідомили ZAXID.NET у Медіа-центрі «Львів 2012», мобільний путівник з легкістю зорієнтує у Львові вболівальників та гостей міста під час Євро-2012. Додатки є кількома мовами: українською, англійською, німецькою, польською, португальською.

Нагадаємо, для того, щоб гостям міста було зручніше орієнтуватися в місті, у Львові розробили аплікації для мобільних телефонів на базі iOS та Android – «Путівник вболівальника» та «Події у Львові».

У мобільному путівнику міститься необхідна та корисна інформація для вболівальника, за допомогою якої він зможе з легкістю зорієнтуватися у Львові під час Євро-2012 та цікаво провести час.

Користуватися аплікаціями туристи зможуть і після чемпіонату. Ініціатором розробки додатку є ЛКП «Агенція з підготовки м. Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012», партнером розробки є Туристичний Альянс Львова.

Завантажити такі додатки можна буде безкоштовно за допомогою QR кодів, що будуть розміщені на довідково-інформаційних пунктах, сумках кожного волонтера, у місцях прибуття гостей.

За допомогою додатку можна знайти будь-який об’єкт, відповідно до своїх уподобань та потреб. Користувач може переглянути заклади певної групи або категорії, наприклад, ресторани і бари, подивитись їх місце розташування на карті, прокласти маршрут. Також можна буде прочитати коротку інформацію про обране місце, перейти на його сайт або зателефонувати. Серед таких об’єктів офіційні місця турніру, медичні заклади, що обслуговуватимуть вболівальників чемпіонату, історичні місця та пам’ятки архітектури, які варто відвідати у першу чергу.

У путівнику для вболівальника будуть, наприклад, рекомендації щодо закладів харчування, де є безкоштовний Wi-Fi, меню декількома мовами.

При потребі турист зможе швидко зателефонувати у Інформаційну службу міста. В свою чергу аплікація «Події у Львові» міститиме інформацію про, те як цікаво провести у місті час.

Схожими мобільними додатками можуть похвалитися більшість європейських туристичних міст. Аплікація «Путівник вболівальника» – це перший путівник по Львову з найповнішим переліком різноманітних закладів, цікавих для туристів.

Розробником додатків є компанія City Media digital AS, яка створює мобільні аплікації для найрізноманітніших потреб – від фінансового менеджменту, а також здійснення автоматичних платежів до медичних та навчальних аплікацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 4

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук