У Львові досі не каналізованими є близько 80 вулиць

Головні новини Львова 30.08Ярина Демчина, 30 серпня 2016, 18:55 780 0

У Львові близько 80 вулиць ще не під’єднані до міської каналізації. Майже половина з них – у Личаківському районі. Цього року на такі потреби з міського бюджету виділили 20 млн грн.

Кілька днів тому розпочали прокладати трубопроводи на вулиці Поморянській, роботи планують завершити вже до кінця тижня.

«Прокладають каналізаційну мережу, яка дозволить каналізувати повністю цю вулицю. Це є господарсько-побутова каналізація. Дощова каналізація в цьому районі не передбачена», – розповів начальник служби каналізаційного господарства «Львівводоканалу» Володимир Васильченко.

«Таких складнощів нема, але є стислі умови праці, які не дозволяють йти з такою швидкістю прокладки. Йдемо, скажемо так, як виходить, помалу – 10-12 метрів в день», – поділився інженер служби каналізацій Володимир.

Зараз на Поморянській монтують колодязі. До міської каналізації вулицю під’єднають вже у вересні.

Чи не найбільше неканазілованих вулиць є в Личаківському районі – близько 40.

«Вулиця Личаківська ще не каналізована, Січнева, Полуднева, Кошова, Козацька, ще мікрорайон Старознесенська – Польова, тут теж водоканал виконує роботи», – зазначила в.о. голови Личаківської РА Галина Гладяк.

Уже наступного понеділка планують розпочати ремонтні роботи на вулицях Ярова – Запольської.

«В цьому році на каналізування неканалізованих вулиць виділено понад 20 млн грн. Великі об’єкти, які ми ще плануємо в цьому році розпочати, – це в районі Рясне. Це вулиці Ряснянська – Брюховицька», – розказав директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський.

До кінця року візьмуться ще за Кошову- Козацьку та Січову - Полудневу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук