У Львові екофани відкривають пункти прийому старих батарейок

23 січня 20120
У Львові екофани відкривають пункти прийому старих батарейок
фото yak-prosto.com
Батарейки

Команда львівських екофанів відкриває тимчасові пункти прийому батарейок, де кожен зможе віддати старі батарейки та дізнатись про їх правильну утилізацію.

Викидання батарейок разом із побутовим сміттям забруднює ґрунт, водойми і повітря важкими металами та кислотами, які дуже шкідливі для здоров’я людини, повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради.

«Ми щодня використовуємо прилади, які працюють на батарейках: радіоприймачі, будильники, музичні плеєри, дистанційні пульти, ліхтарики. Вони містять такі небезпечні метали та сполуки як ртуть, свинець, кадмій. Опинившись на сміттєзвалищі, оболонка батарейок руйнується і шкідливі речовини потрапляють у ґрунтові води та річки. Напевно, у кожного з нас вдома є декілька неробочих батарейок. Ми закликаємо не викидати їх на смітник, а принести їх до спеціальних пунктів збору для подальшої утилізації», - розповіла капітан львівської команди екофанів Оксана Микитка.

«Кожен з нас може зробити значний внесок у створення кращого середовища для себе і своїх дітей, якщо ми уважніше ставитимемося до того, що ми викидаємо у сміття. Переробка батарейок вже давно практикується у багатьох країнах Європи та світу, і всі учасники цього процесу тільки виграють, отримуючи не тільки чистіші водойми та ґрунти, а й сировину для виробництва, економію електроенергії та нові робочі місця. Цією акцією екофани закликають нас із вами зробити наступний крок назустріч здоровому, екологічному стилю життя – просто здаючи батарейки для переробки, а не викидаючи їх у смітник. Це ще раз показує, що кожен може власноруч змінити своє місто на краще, варто почати саме із себе», - відзначила ініціатор проекту «Екофан» Олеся Жулинська.

Пункти у Львові працюватимуть щодня з 23 по 31 січня за адресами:

1.         ЛКП «Агенція з підготовки міста Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012» (вул. Левицького, 67);

2.         ГО «Самопоміч» (пл. Ринок, 15);

3.         Гуртожиток ЛНУ ім. І. Франка №3 (вул. Медової Печери, 39);

4.         Львівська станиця НСОУ «Пласт» (вул. Шептицьких, 16);

5.         Магазин «Батарейка» (проспект Свободи, 1/3).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук