У Львові говорять про проблеми і перспективи фізичної культури

24 квітня 20135050
Семінар

23-24 квітня у Львові вперше проходить засідання секції міст України з питань фізичної культури і спорту. У межах секції триває семінар «Роль місцевого самоврядування у розвитку фізичної культури та спорту».

У межах семінару свої пропозиції щодо розвитку фізичної культури і спорту озвучать службовці міської ради, спортсмени, тренери та науковці. Тож Львів матиме змогу не лише розповісти, а й почути, як працюють у царині фізичної культури та спорту в інших містах, обмінятись досвідом та створити можливість діалогу. 

«Такі заходи потрібні для розвитку спорту сьогодні. Коли буде взаєморозуміння місцевої влади і навчальних закладів, то будуть й олімпійці, люди, які прославлятимуть честь свого міста та країни загалом. І якщо усі – меценати, вищі навчальні заклади, різні гілки влади долучаться до такої співпраці – буде результат. Цей семінар дає таку можливість», – розповів учасник семінару, олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту України Роман Гонтюк.

«Фізична культура законодавчо є прямим зобов’язанням органів місцевого самоврядування. Тому важливо розуміти, що олімпійські чемпіони з’являються тоді, коли добре поставлена селекційна робота в школах, у дитячо-юнацьких спортивних закладах, громадських організаціях. Тож потрібно ефективно використовувати комунальні приміщення для потреб фізичної культури та спорту, вибудувати співпрацю між громадським сектором, органами влади на місцевому рівні», – наголосив заступник голови регіонального відділення Асоціації міст України Віталій Загайний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук