У Львові іноземних студентів навчатимуть української мови

Уляна Сенко, 23 липня 20128862
У Львові іноземних студентів навчатимуть української мови
фото sumdu.edu.ua
навчання

Української мови та країнознавства іноземних студентів навчатимуть у Міжнародній літній школі «Українська мова та країнознавство». Її щорічно організовує Центр україністики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-центрі Львівського національного університету імені Івана Франка.

Навчання у школі триватиме з 26 липня по 16 серпня. Цьогоріч учасниками школи стануть студенти з десяти країн світу: Німеччини, Австрії, Угорщини, Італії, Кіпру, Греції, Канади, Південної Кореї, Ірану та Анголи.

Іноземні студенти матимуть змогу оволодіти основами мовної та комунікативної компетенції, збагатити свій лексичний запас, підвищити рівень знань з практичної граматики та вдосконалити володіння українською мовою.

Окрім того, для іноземних гостей проведуть цикл культурно-просвітницьких екскурсій та зустрічей, які ознайомлять учасників літньої школи зі суспільно-політичним,  історичним, культурним та мистецьким життям України.

Урочисте відкриття Міжнародної літньої школи «Українська мова та країнознавство» відбудеться 26 липня 2012 року о 9.30 у Дзеркальній залі Університету. 

 

,

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук