Львівська ІТ-компанія допомогла дітям із сіл підготуватися до ЗНО

Львівська ІТ-компанія допомогла дітям із сіл підготуватися до ЗНО
Дітей з сіл Осталовичі, Костенів, Липівці, Дунаїв, Болотня готували до складання ЗНО з предметів, необхідних для вступу на напрямки програмування

У Львові ІТ-компанія Sombra допомогла дітям із сіл Перемишлянського району підготуватися до ЗНО. Про це ZAXID.NET розповіла представниця компанії Sombra Юлія Дарморез.

«Участь у соціальному проекті взяли вісім учнів сільських шкіл Перемишлянського району, чиї батьки не мають змоги звернутися до репетиторів. Минулого літа співробітники компанії їздили школами району і особисто спілкувалися з дітьми, які б хотіли у майбутньому займатися програмуванням, так і обрали учасників проекту», - пояснила Юлія Дарморез.

Дітей з сіл Осталовичі, Костенів, Липівці, Дунаїв, Болотня готували до складання ЗНО з предметів, необхідних для вступу на напрямки програмування. Протягом року учні двічі на тиждень зустрічалися з репетиторами з математики, фізики, української мови та літератури.

П’яти найкращим абітурієнтам, які вступлять на бюджетну форму навчання, компанія виплачуватиме стипендію (яка дорівнює 1100 гривень) протягом двох років.

Ідея підтримати малозабезпеченийх дітей із сільських районів належить СЕО компанії Sombra Віктору Чеху.

«Ми шукаємо людей, що обожнюють свою справу, а саме – програмування. Саме тому вирішили допомогти дітям із сіл, які зацікавлені бути розробниками, зробити перший крок на шляху до успішної кар’єри. Це був дуже позитивний досвід поспілкуватись із вмотивованими дітьми і побачити скільки в них запалу вчитись та розвиватись, що, чесно кажучи, також надихнуло і нас», - розповів Віктор Чех.

Майбутнім студентам також організували навчальні поїздки до Львова, під час яких програмісти з компанії Sombra проводили презентації та консультували з програмування. Соціальний проект планують запустити й наступного року спільно з іншими ІТ-компаніями Львова. Подати заявку можна на пошту: [email protected]

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук