У Львові клієнтам "Дельта Банку" не повертають депозити

Головні Новини за 13 листопадаВікторія Іваскевич, 13 листопада 2014, 15:47 1
дивіться також

У Львові клієнти "Дельта Банку" влаштували сидячий протест, вимагаючи виплатити їм гроші із поточних рахунків та повернути депозитні вклади. Люди чотири години просиділи у відділенні і покинули його лише із міліцією.

У відділення фінустанови пані Надія прийшла близько 16:00 у середу, 12 листопада. Жінка,переїхала до Львова із Донецька. Гроші у неї лежать на поточному валютному рахунку. Видати заощадження, за словами жінки, працівники банку відмовили. Мовляв, у касі немає достатньо грошей. Коли кошти з'являться, їй також не вдалося дізнатись, тож жінка вирішила чекати у відділенні, доки не отримає своїх заощаджень на руки.

Будівельник Олег також вирішив чекати до перемоги. Він вже місяць не може забрати свій протермінований депозит. Розповідає, що на рахунку у нього лежить солідна сума. У жовтні робив операцію і хотів забрати частину грошей. Натомість, отримав лише 200 доларів. "Я їм говорю, давайте з банку в банк переведемо, але вони на таке не погоджуються", - скаржиться Олег.

Чоловік щойно виписався з лікарні і ходить у банк мало не щодня.

Ближче до закінчення робочого дня працівники банку викликали міліцію. На клієнтів написали заяву, де звинуватили їх у перешкоджанні роботі фінустанови.

"Вони написали, що я не даю їм працювати. Я теж написала заяву про те, що банк не видає мені гроші", - розповіла Надія.  

Близько 20:30 відділення покинули і правоохоронці, і працівники, і клієнти. За словами пані Надії, вкладники написали заяву із проханням видати їм гроші наступного дня. Якщо не видадуть, телефонуватимуть в міліцію.

Інші клієнти пообіцяли, якщо не отримають свої гроші по-доброму, наступного разу під стіни відділення принесуть шини та покличуть із собою ще з десяток невдоволених. 

У відділенні, натомість, коментувати ситуацію відмовились. Мовляв, ніхто з працівників не має такого права. Справедливості шукали більше чотирьох годин. Періодично до відділення підходили й інші невдоволені сервісом клієнти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук