У Львові колишній полковник британської армії поділився своїм баченням реформування ЗСУ

Глен Грант зустрівся з міським головою Львова Андрієм Садовим

СуспільствоОльга Гринько, 24 жовтня 20182850
Глен Грант зустрівся з Андрієм Садовим

У середу, 24 жовтня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із колишнім полковником британської армії Гленом Грантом. Як повідомили у прес-службі ЛМР, під час зустрічі говорили про безпеку і реформування армії в Україні.

Глен Грант розповів про модель побудови системи управління арміями в США та в Британії. Колишній полковник британської армії зазначив, що в Україні національний рівень командування збройними силами не працює, однак, військові на передовій добре розуміють призначення та відповідальність солдата.

«Ви мусите змінити людей. Треба в управління армією залучати більше цивільних людей, які мають досвід роботи в бізнесі чи досвід у великих логістичних компанія. Важливо в армію брати найкращих. Вашу систему управління треба змінювати, бо все побудоване по вертикалі. В Британії, чи в США армія — це армія рівних. В Україні треба переосмислити всю систему. На передовій хлопці, які добре розуміють, що таке солдат. Вся система потребує модернізації, в тому числі, технічне забезпечення. На жаль, у вас нема системи, як бути мобільними. Національний рівень командування не працює. Ваше керівництво держави цього не розуміє. Всі ці рівні в системі управління збройними силами в Україні не працюють», — сказав Глен Грант.

Під час зустрічі також обговорили питання управління армією, моделі побудови системи управління арміями в США та Британії.

«У вас армія витісняє інтелект, а має бути навпаки. Лідерство і інтелект — більше нічого не треба. Фронт вимирає через те, що нема політичної волі», — додав Глен Грант.

Фото прес-служби ЛМР

«Сьогодні в Україні військові дії є прикриттям, щоб прикривати корупцію. Ми це розуміємо і люди це відчувають. Мені приємно, що ви зробили оцінку ситуації в Україні, що ви не боїтесь говорити правду. Ми з вашими думками погоджуємось. Це наша відповідальність і ми самі маємо навести порядок», — додав Андрій Садовий.

Глен Грант розповів про можливі сценарії розвитку Мінських домовленостей та своє бачення виходу України з цієї ситуації. Також він сказав, що був у Львові кілька тижнів тому на великій ІТ-виставці й здивований позитивною динамікою розвитку туризму у місті.

Глен Грант — підполковник (у відставці) Британської армії, військовий експерт (Великобританія). Він є експертом із безпеки, що працює в Українському інституті майбутнього та Інституті державного управління (Великобританія). Глен Грант отримав свій військовий досвід під час різноманітної діяльності, включно з обміном із армією Швеції, командуванням військовою в’язницею, працюючи у чотирьох різних бригадних штабах та на організаційній роботі у Великобританії, Німеччині та НАТО. Він служив військовим аташе у трьох країнах. Глен має магістерський диплом з керування змінами. Після закінчення військової служби він працював у бізнесі та публічному секторі в якості консультанта з трансформацій. Він також працював над реформами оборони у більш ніж 10 країнах. Глен є колишнім міжнародним спортсменом з легкоатлетичного кросу, він встановив національний рекорд Уельсу на 1500 м та наразі тренує атлетів у видах спорту на витривалість.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук