У Львові ліквідували схему продажу контрабандних ліків

У льові зі складу вилучили контрабандні ліки на 850 тис. грн

У Львові викрили групу осіб, які незаконно ввозили на митну територію України ліки та медичні препарати, і реалізовували їх споживачам через інтернет, використовуючи для доставки послуги кур’єрів.

Лікарські засоби іноземного виробництва ввозили на територію України подрібненими партіями без сплати митних платежів, без реєстрації в Міністерстві охорони здоров’я та без отримання відповідної ліцензії на даний вид діяльності, встановили співробітники податкової міліції, повідомила прес-служби ДФС.

Реалізовували їх через інтернет-сторінку, на якій для надання своїй діяльності вигляду законності правопорушники розмістили фотографії нібито діючої аптеки, за адресою якої насправді розташоване занедбане приміщення. Препарати замовникам доставляли через кур’єрські служби. Оплата препаратів здійснювалась готівкою, без відображення в бухгалтерському та податковому обліку та, відповідно, без сплати податків.

Правопорушники продавали ліки іноземного виробництва через інтернет, не сплачуючи податків

Під час обшуків у Львові, проведених у межах розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 212 Кримінального кодексу (ухилення від спати податків), податківці вилучили 2259 найменувань лікарських препаратів, із них 750 найменувань – не зареєстровані у держреєстрі лікарських засобів України. Загальна вартість вилученого становить близько 850 тис. грн. Окрім того, вилучили чорнову бухгалтерію, первинну документацію та інформацію щодо реалізації лікарських засобів на магнітних носіях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук