Автобусом Львів-Вільнюс намагалися провезти до Польщі дві тисячі контрабандних п'явок

Прихований товар виявили польські податківці

СвітКатерина Чурилова, 10 квітня 20187410
Водій автобуса заявив, що п'явки йому не належать

Дві тисячі медичних п’явок вилучили на польсько-українському кордоні в Гребеному (Люблінське воєводство) офіцери Крайової податкової адміністрації. У банці з водою їх контрабандою перевозив водій автобуса сполученням Львів-Вільнюс.

Як повідомило «Польське радіо», сам водій не визнав незаконного перевезення п’явок через кордон. Чоловік заявив, що в транспортній фірмі працює кільканадцять водіїв, і «потенційним власником п’явок може бути котрийсь із них».

П’явок передали наразі у зоопарк у Замості.

Як писав ZAXID.NET, у жовтні 2016 року понад тисячу лікарських п’явок намагався провезти через польський кордон водій українського автобуса сполученням Львів-Вільнюс.

Митники конфіскували п’явок, а водію оголосили звинувачення у контрабанді і порушенні положень Закону про охорону природи.

У 2004 році американське агентство харчування та лікарських засобів визнало п’явки терапевтичним засобом. Проте тварини, які не є вирощені у відповідних лабораторних умовах і годуються та зберігаються неналежним чином, можуть бути джерелом небезпечних вірусів, бактерій або паразитів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук