У Львові міграційна служба продовжує оформляти паспорти

Головні новини за 1 жовтняВікторія Іваскевич, 1 жовтня 2014, 17:36 0

З 1 жовтня Кабмін зобов'язав реєструвати місце проживання та оформляти паспорти лише через регіональні центри надання адміністративних послуг (ЦНАП). Однак у Львові наразі не готові перейняти ці функції від міграційної служби.

Найбільша проблема в тому, пояснює начальник міського адміністративно-господарського управління Валентина Бартошик, що ЦНАПи при районних адміністраціях не мають достатньої площі, аби приймати додаткову кількість людей. 

«В місті Львові станом на сьогодні є доручення знайти належні приміщення в районних центрах, розширити їх для того, щоб можна було прийняти більше людей. За нашими підрахунками, це буде понад 2 тис. людей на день», – зазначила Валентина Бартошик. 

До того ж аби львівські районні ЦНАПи в місті почали оформляти паспорти, треба, щоб депутати проголосували за це на сесії та внесли додаткові послуги у перелік послуг, які виконують ЦНАПи. Тож наразі оформлювати паспорти у Львові і далі будуть у відділеннях міграційної служби.

«Оскільки у Львові є шість районів, а центр надання адміністративних послуг утворено лише один, то, відповідно, районні органи державної міграційної служби в місті будуть надалі працювати у звичному режимі до врегулювання питань з Львівською міською радою», – пояснила т.в.о. заступника начальника Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області Дмитро Харечко.

Втім, за словами відвідувачів, сьогодні, 1 жовтня, зранку в Галицькому районі людей спершу відправляли до ЦНАП, правда, згодом таки приймали заяви.

Коли за паспортом громадянина України львів'янам доведеться йти до ЦНАПу – поки не відомо.

Нагадаємо, т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський повідомив, що на сьогодні на Львівщині діють 29 центрів надання адміністративних послуг, 20 – при районних державних адміністраціях і 9 – при міських радах міст обласного значення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук