У Львові молоді презентують можливості волонтерської роботи
У громадські організації за підтримки міської ради організовують презентацію «Відкрий світ можливостей» для тих, хто хоче спробувати себе у соціальних програмах, кого цікавлять стажування за фахом та волонтерські програми. Захід відбудеться у вівторок, 27 березня о 17.00 у великій сесійній залі міської ради.
Свої пропозиції презентуватимуть: програма «Перший кар’єрний крок» від міської ради, соціальна кампанія «Добрі справи», організації «САМІ», об’єднання «Самопоміч», «Емаус», Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інші.
«Молоді люди, які хочуть бути волонтерами, мають багато можливостей. Зокрема, в «Самопомочі» можуть долучатись до соціальних проектів, допомагати літнім та знедоленим, допомогти визначитись дітям з інтернатів з їхнім майбутнім і підготуватись до вступних іспитів, спробувати себе в зв’язках з громадськістю та в організації масових заходів та реалізації своїх проектів», - повідомив керівник волонтерської служби об’єднання «Самопоміч» Богдан Рибак.
«Кожна людина є допитливою від природи і потребує спілкування. Саме тому, присвячений час, всього 2-3 години після уроків чи пар на волонтерство у соціальних проектах піде на користь. Уже за кілька тижнів дитина стане більш зібраною, дисциплінованою та чіткіше бачитиме своє майбутнє»,- зазначив психолог Андрій Сидоренко.
Захід спрямований для студентів та усіх охочих, що бажають з користю провести час, відкрити можливості навчання та розвитку, бути корисним іншим. Реєстрація – 297-55-00 або в соціальних мережах.