У Львові на час Євро-2012 працює «гаряча лінія»

Христина Нога, 8 червня 20129820
У Львові на час Євро-2012 працює «гаряча лінія»
фото ТСН
Гарячі лінія

На час Євро-2012 у Львові діє інформаційна служба міста за номером телефону +38 032 297-55-55. Окрім того діє «Гаряча лінія міста» за коротким номером 15-80.

До роботи «Гарячої лінії» залучили волонтерів, аби була змога прийняти та опрацювати усі дзвінки, які надходитимуть в часі чемпіонату. Про це повідомила начальник адміністративно-господарського управління Львівської міської ради Валентина Бартошик.

«Цілодобова «Гаряча лінія міста» діє вже понад 3 роки за коротким номером 15-80. Ця послуга вже добре знана і затребувана мешканцями. Лише минулого року ми одержали близько 155 тисяч телефонних звернень. Тут мешканці можуть отримати оперативну інформацію про все, що трапилося в місті (перекриття вулиць, відімкнення води, планові ремонтні роботи тощо), а також розповісти про свої проблемні питання, які ми потім оперативно передаємо у відповідні служби для вирішення.

На час Євро «Гаряча лінія» працює у звичному режимі. Але ми збільшили кількість операторів, залучивши волонтерів, модернізували програмно-технічну частину, щоб була змога прийняти максимальну кількість дзвінків. Станом на зараз з нами співпрацюють 10 волонтерів. Вони протягом травня пройшли відповідне навчання та перейняли досвід у досвідчених операторів. Крім того, у дні матчів ми також залучаємо англомовних волонтерів», - повідомила начальник адміністративно-господарського управління Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Довідка:

Цілодобово працює:

1) Інформація для гостей міста про заходи та події під час проведення Чемпіонату , а також організація свого перебування у місті Львові – (+38 032) 297 5555 – Інформаційна служба міста

2) Пропозиції та скарги щодо життєдіяльності міста, робота комунальних служб – 1580, 2975 911 – Гаряча лінія міста

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук