У Львові на Погулянці організовують свято Купала
21 червня на території паркової зони Погулянка у Львові відбудеться свято Купала.
У програмі вечора – забави, змагання та заплітання вінків. Родзинкою свята стане театралізоване дійство на сцені, яку буде встановлено посеред озера, а також вогняне шоу. Організатори не забули і про головний купальський елемент – традиційні стрибки через вогнище.
«Цього року свято відбудеться уже вчетверте. Щороку воно збирає все більше і більше учасників. Торік тут бавилось понад 600 осіб. Звичайно, найбільше приходить молоді, але були і діти, і старші люди, і цілі сім’ї. Загалом, купальське свято – це прекрасна національна забава для усіх. А щодо дати – її ми обрали не випадково, адже за традиціями, через купальське вогнище стрибали саме у найкоротшу ніч року», – розповідає організатор свята Купала, президент ЛМГО «ТСК «Манівці» Тарас Білошицький.
Організатори запрошують гостей приходити у вишиванках. Початок свята о 17:00, але приєднатися можна у будь-який час. Вхід вільний.
Програма свята Купала на Погулянці:
17:00 – ігри і забави, заплітання вінків, співи
20:00 – запуск вінків на воду, традиційне купальське очищення вогнем (стрибки через вогнище)
21:30 – вистава на плавучій сцені
22:00 – вогняне шоу та запуск небесних ліхтариків
Довідка. Організатор заходу ЛМГО «Туристсько-спортивний клуб «Манівці», проект втілюється за підтримки Львівської міської ради.
Місце проведення: територія Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (парк «Погулянка», вул. Вахнянина, 29).
Контактна особа: Тарас Білошицький, 0979185132. Е-mail: info@manivci.lviv.ua.