У Львові на реабілітацію готові приймати до 20 поранених бійців щомісяця

Головні новини за 28 січняТетяна Муравель, 28 січня 2015, 17:01 780 0

У Львівському медичному центрі «Інново» працює програма безкоштовної реабілітації для вояків, які зазнали поранень під час АТО. Однак охочих пройти таку реабілітацію дуже мало, повідомив директор центру Ярополк Пшик.

«Можливо, люди не довіряють, можливо, думають, що є якісь підводні камені, приховані платежі, тому й не записуються на реабілітацію. У всіх лікарнях, де є наші бійці, про нас знають. Але все одно мало солдатів. За півроку в нас на лікуванні були 17 солдатів, консультацій було набагато більше – понад сотню. Кілька хлопців, за нашого сприяння, були прооперовані за кордоном. Але все одно це мало, це дуже мало. Ми можемо приймати не менше як 20 таких пацієнтів щомісяця», – зазначив Ярополк Пшик.

Загалом у центрі розробляють програми реабілітації для кожного пацієнта окремо. «Найчастіше ми відновлюємо після травм кінцівок – руки і ноги. Працюємо з порушеннями ходи. Також травми м’яких тканин, м’язів, травми кісток в процесі загоєння»,–- розповів головний лікар центру Володимир Алейнік.

Залежно від стану пацієнта реабілітація може тривати 12 або 22 дні. Далі реабілітологи ще півроку за ними спостерігають. Розробляють також вправи, які потрібно виконувати вдома. Перш ніж потрапити на реабілітацію, у центрі потрібно пройти консультацію. Записатися можна за телефоном (032) 253-53-43. Бійців з інших міст готові навіть забезпечити безкоштовним житлом та харчуванням.

Докладна інформація є на сайті Львівського медичного центру «Інново».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук