Власників собак у Львові зобов'яжуть прибирати за ними

Депутати ЛМР підтримали петицію про зобов’язання власників собак прибирати за тваринами

Під час засідання сесії у четвер, 12 липня, депутати міської ради підтримали електронну петицію, яка стосується зобов'язання господарів собак прибирати за своїми тваринами у громадських місцях.

Електронну петицію «Зобов’язати власників собак прибирати екскременти за своїми вихованцями» зареєстрували 16 квітня, а 6 червня вона набрала необхідні для розгляду 500 голосів. Автором петиції є Петро Репко.

У петиції йдеться про необхідність облаштувати у міських парках і скверах спеціальні апарати з пакетами для прибирання за домашніми тваринами та зобов’язати власників тварин використовувати такі пакети. Окрім того, автор петиції вимагає створити подання до закону, який би зобов’язував власників собак купувати пакети для прибирання за своїми собаками. Власників тварин, що не прибирають за своїми тваринами, автор петиції запропонував штрафувати. Контролювати власників тварин, на думку автора петиції, мають комунальні господарства, що відповідають за парки та сквери. А їхню роботу пропонує контролювати за допомогою камер спостереження.

Нагадаємо, у 2016 році у Львові затвердили Правила поводження із тваринами, де, зокрема, було прописано, що власники собак повинні прибирати за своїми улюбленцями. Сьогоднішнє рішення депутатів стосується напрацювання методів контролю над дотриманням цієї норми. Згідно ухвали, такі методи мають бути представленні депутатам наступного засідання сесії. Хто буде працювати над цим питанням, визначить міський голова.

Нагадаємо, що у 2016 році на Сихові у якості експерименту встановили 40 станцій з пакетами для прибирання за тваринами. Зараз ЛКП «Лев» працює над створенням нових місць для вигулу собак у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук