У Львові не вивезено 4530 тонн сміття

Найбільша кількість ТПВ накопичена на перевантажувальних станціях

СуспільствоОрися Шиян, 13 липня 20174330
У Львові не вивезено 4530 тонн сміття
фото ЛМР
На перевантажувальних станція понад 4 тис. тонн сміття

Станом на ранок 13 липня у Львові залишається невивезеними понад 4530 тонн сміття. Найбільше його на перевантажувальних станціях – 4 тис. тонн. Перенакопиченими є 46 майданчиків житлового фонду. У Шевченківському районі – 14 невивезених майданчиків, Залізничному – 1, Франківському – 2, Сихівському – 29, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Значно збільшилась кількість сміття на перевантажувальній станції на вул. Північній. Перевізник АВЕ не має куди вивозити, тому дозволяє собі звозити сміття туди, але це не правильно, – зазначив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак. – Це критична ситуація, більше 4 тис. тонн сміття. Звичайно, краще, що це сміття не лежить біля будинків, але перевантажувальну станцію також треба розгрузити і це сміття вивезти».

За інформацією Сергія Бабака, за попередню добу з міста вивезли 540 тонн ТПВ. З них — 315 тонн за угодами, які перевізники мали укладені раніше, і 225 тонн — за домовленостями, які уклали після комісії з питань ТЕБ і НС.

До слова, у Львові почали маркувати контейнери для роздільного збору сміття. Перші наліпки розклеїли на майданчиках ЛКП «Львівспецкомунтранс» на Сихові, у Шевченківському, Франківському районах. Мешканці просять сортувати сміття і викидати відходи роздільно.

Нагадаємо, раніше ЛОДА пообіцяла завершити очистку Львова від сміття до 5 липня, пізніше кінцевим строком назвали 13 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук