У Львові не всі виборці потраплять на дільниці

СуспільствоІрина Панчишин, 25 жовтня 2015, 15:38 512 0

Правоохоронці, водії, журналісти, медики – це ті, хто сьогодні, найімовірніше, можуть не встигнути потрапити до дільниці. Дехто шкодує, інші – принципово не хочуть йти.

За громадським порядком цього дня на Львівщині стежить понад п’ять тисяч службовців. Представники надзвичайників, міліціянтів, нацгвардійціі та поліції є на кожній дільниці. Пощастило проголосувати не усім працівникам.

«Вставав я сьогодні близько 5-ї години. На виборчій дільниці був перший. Думаю, пощастить на тій виборчій дільниці, проблем не буде, оскільки перший хлопець, кажуть, що щастить. Я попросив про запізнення буквально на декілька хвилин», – каже інспектор патрульної служби Василь Голодрига.

А от напарник Василя до дільниці не потрапить.

«Проживаю у Львові, але місце прописки – Івано-Франківська область. Тому не було можливості голос свій віддати», – пояснює інспектор патрульної служби Володимир Жураківський.

Продавчиня Стефанія сподівається, що напарниця прийде вчасно і жінка зможе віддати свій голос.

«Я працюю з 8-ї до 8-ї. Мене відпустять, звичайно, скоріше, щоб я проголосувала. Начальство йде на поступки для того щоб ми голосували», – розповідає продавчиня Стефанія.

Як в шостій сів за кермо, так лише об одинадцятій вечора звільниться водій автобуса Анатолій. Тож на вибори ніяк.

«З роботи не відпрошувався, бо тоді напарник не буде голосувати. Або, я або він буде голосувати», – нарікає водій автобуса №20 Анатолій Гурний.

Пані Анна, хоч і могла помінятись змінами, але цього не зробить. Вперше на вибори не піде із власної волі. «Голосувати не хочу, тому що зневірилася в нашій владі. Нема кого вибирати», – каже фармацевт Анна Романова.

Дванадцятигодинний робочий день і в рентген-лаборанта. Та чоловік має надію прослизнути в кабінку для голосування.

«Проголосувати – то обов’язково. Буду голосувати ну десь, може, як не буде пацієнтів, то вирвуся. Тут неподалік живу. 2-3 хвилини, щоб проголосувати», – розповідає рентген-лаборант лікарні швидкої допомоги Володимир Сободило.

Скоріш за все, окрім цих професій свого вибору не зроблять й офіціанти, журналісти, які працюють, а ще туристи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук