У Львові обговорили питання авіасполучення з Чехією

Андрій Садовий зустрівся із заступником керівника Південночеського краю Павелом Грохом

СуспільствоОльга Гринько, 15 квітня 20195510
Андрій Садовий зустрівся із заступником керівника Південночеського краю

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із заступником гетьманки Південночеського краю Павелом Грохом. Під час зустрічі обговорили можливість створення у Львові виставкового центру культури, а також питання авіасполучення між Львовом та Чехією.

Мер Львова Андрій Садовий у розмові з Павелом Грохом звернув увагу на важливості співпраці у розвитку культури між містами.

«Ми маємо за честь сьогодні зустрічати вас у Львові. Є одна ідея: ми маємо насправді золоті запаси у наших галереях. Ми хочемо у Львові збудувати виставковий комплекс для музеїв, щоб можна було проводити красиві виставки. І ми шукає кошти для того, щоб такий проект реалізувати. І, можливо, спільно з вами подаватися на якісь проекти Європейського Союзу, щоб збудувати такий комплекс, де би всі ці унікальні твори мистецтва могли показувати в новій формі. Тоді, я переконаний, воно буде мати ще більшу силу», — зазначив під час зустрічі Андрій Садовий, міський голова Львова.

Фото прес-служби ЛМР

За його словами, зараз у Чехії є багато українців. Тож більша комунікація між містами просто необхідна. За словами Андрія Садового, важливо відкривати авіарейси у Чехію. Авіакомпанія сьогодні має бути як доповнення до міських інфраструктурних проектів.

«Ми дуже дякуємо, що ви нас прийняли, тому що Львів для мене — це така сердечна справа. Я вже 15 років їжджу до Львова. Я уже побував у Львівській опері. Вона чудова. Але сьогодні, ми б хотіли з вами поспілкуватися не так про політику, як про культуру. Ми знаємо про вашу галерею, яка має багато виставок та експонатів, в тому числі і чеських так само. Ми хотіли, щоб здійснювався обмін. Наприклад, презентувати наші роботи першої половини ХХ ст. тут у вас. Адже Львів я розглядаю, як місто-партнер для нашого Південночеського краю. Оскільки Львів — місто культури, внесене у список ЮНЕСКО. Нас дуже багато об’єднує», — сказав Павел Грох, заступник гетьманки Південночеського краю.

Довідка

Павел Грох — 56 років. Він – заступник гетьманки Південночеського краю.

Із 2002 р. обіймав посаду мера Коварова, із 17-ма населеними пунктами. За час головування Павела Гроха Коваров став селом року-2004 і отримав нагороду Європейського села.

У 2012 р. Павло Грох був одним із засновників політичного руху в Південночеському краю. Метою руху було досягнення рівномірного розподілу грошей європейських фондів на розвиток регіонів, особливо сіл. У 2012 р. Південночеський рух став найпотужнішою опозиційною силою.

У 2012 р. Павел Грох балотувався на посаду голови гетьманки Південночеського краю, але того ж року став заступником гетьманки.

До компетенцій пана Гроха, як заступника гетьманки входить: навколишнє середовище, лісництво, полювання, рибальство, сільське господарство; розвиток сіл у Південно-Чеському краю; регіональні субсидії; культура та культурна спадщина; реставрація пам’ятників; управління санаторіями; транскордонне співробітництво у вище перелічених сферах.

У 2018 р. взимку Павло Грох відкривав зимову олімпіаду для дітей та молоді в Пардубицькому регіоні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук