У Львові обговорять питання гендерної політики

СуспільствоVolodymyr Balyta, 28 травня 20142330

4 червня у Львові відбудеться круглий стіл, присвячений підведенню підсумків проекту «Проведення громадського функціонального обстеження місцевих органів влади для підвищення ефективності державної гендерної політики», який проводився «Центром політичних студій та аналітики».

Під час заходу буде висвітлено результати проекту, який відбувався впродовж січня – травня 2014 року, обговорено питання реалізації гендерної політики у Львівській та інших областях України, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, доступу до публічної інформації. До участі в заході будуть запрошені представники й представниці громадськості; представниці й представники органів влади, до чиїх повноважень належить реалізація державної політики у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків; журналісти; представники й представниці різних соціальних груп.

Учасникам круглого столу запропонують взяти участь в обговоренні проблематики реалізації державної гендерної політики та спільно напрацьовувати пропозиції для усунення недоліків для їх внесення на розгляд Кабміну.

Захід відбудеться 4 червня з 15:00 до 17:00 у приміщенні Львівської міської ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук