У Львові обговорять варіанти виходу України з туристичної кризи

СуспільствоОксана Панчишин, 25 листопада 20140

У четвер, 27 листопада, о 10:00 у готельному комплексі «RIUS», що на вулиці Гнатюка, 12а у Львові, розпочнеться конференція «Майбутнє туризму в Україні. Кризовий менеджмент. Пошук варіантів для України». Конференція триватиме два дні – до 28 листопада.

У програмі заходу заплановано проведення багатьох презентацій туристичних проектів, виступів та дискусій від українських та іноземних гостей, передає прес-служба Львівської міськради.

Зокрема, будуть презентовані моделі державно-приватного партнерства на прикладах Львова та Києва, антикризові туристичні проекти й нові проекти Львова. Обговорять й питання участі України у виставці ІТБ-2015, яка відбудеться в Берліні.

Учасники дискутуватимуть щодо програми реформ розвитку туризму в Україні, обговорюватимуть проблемні питання в туризмі та шляхи виходу з кризи.

«Ми ставимо собі за мету під час конференції і покращити діалог між містами й регіонами України, і напрацювати практичні рекомендації, які ляжуть в основу спільних пропозицій реформ у сфері туризму на засадах відповідального партнерства в умовах євроінтеграції», – зазначила начальник управління туризму ЛМР Галина Малець.

На конференцію запросили експерта з Ізраїлю, який поділиться досвідом, як просувати туристичні продукти в час кризи та ризиків. Для України це дуже актуально. Адже цього року іноземних гостей, додала Галина Малець, поменшало в середньому на 70%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук