У Львові обговорять, як заохотити дітей до занять фізкультури

24 березня 201211610
У Львові обговорять, як заохотити дітей до занять фізкультури
фото nter.net.ua
Фізкультура

27 березня у Львові "Самопоміч" проведе семінар для вчителів фізкультури, мета якого - підвищити мотивацію дітей до занять фізкультурою.

Захід розпочнеться о 10.00 у  Великій сесійній залі Львівської міської ради, повідомили у прес-службі ГО "Самопоміч".

На семінарі розглядатимуть питання психології учнів, використання інноваційних методів викладання фізкультури, обговорюватимуть найактуальніші проблеми у цій сфері.

За словами організаторів, семінар відбувається у межах програми популяризації здорового способу життя серед мешканців міста.

На семінарі розглядатимуться такі проблеми: 1.Психологія учнів. Як мотивувати дітей до занять спортом? 2. Інноваційні методи викладання фізкультури 3. Опорно-руховий апарат школяра. 4. Шкільні зали та басейни: можливості ремонтів.

"Самопоміч впроваджує спеціальну програму популяризації здорового способу життя серед мешканців міста. В рамках цієї програми ми проводимо навчальні семінари та круглі столи серед спортивного середовища, вчителів та керівників федерацій для впровадження інновацій у популяризацію спорту, для вирішення актуальних проблем викладання фізкультури. Цей семінар трирівневий, він показує комплексну картину: від психологічних особливостей малечі до безпосередньо спортивної інфраструктури в місті. На семінарі кожен вчитель може запропонувати свої методи, випробувані досвідом», – каже Юрій Огоновський, координатор проекту.

З 2011 року об'єднання проводить кампанію з промоції здорового способу життя. Щотижня у  школах проводиться дві акції «Яскравий день» та акція «День здоров’я» у дошкільних закладах Львова. Кульмінацією є Ярмарок спорту, який восени цього року відбудеться втретє із залученням зірок спорту.

Контактна особа: 063-99-26-995 - Олексій Кучеренко, керівник напряму здоровий спосіб життя Об’єднання "Самопоміч".

Щомісяця у десяти школах міста Cамопоміч влаштовує акцію "Яскравий день". Відео
 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук