У Львові обіцяють відремонтувати стадіон «Сокіл», який повернувся в комунальну власність

У п’ятницю, 5 червня, об 11:00 відбудеться виконання рішення Господарського суду Львівської області про вивільнення і повернення приміщення комунальної власності СК «Сокіл», що на вул. Патона, 1 у Львові, який є на балансі ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради».

Після повернення приміщення в комунальну власність міста тут і надалі займатиметься дитяча футбольна школа «Львів», інформує прес-служба Львівської міськради.

Планують також провести капітальний ремонт головної будівлі спорткомплексу, де можуть проводитися тренування і змагання з ігрових видів спорту, а саме: футболу, гандболу, баскетболу, флорболу тощо.

Окрім цього, на Громадську спортивну раду м. Львова винесено питання генерального плану розвитку території спортивного комплексу, де зможуть бути представлені і бойові мистецтва, і велоспорт, а також легка атлетика й ігрові види спорту.

Нагадаємо, що СК «Сокіл» 2008 року було передано в оренду ТзОВ «ФК «Львів» для побудови тренувальної бази до проведення Чемпіонату Європи з футболу «ЄВРО-2012». Проте орендар не виконав своїх зобов’язань перед громадою. Відтоді СК «Сокіл» було доведено до штучної руйнації, і зараз віна потребує капітального ремонту.

Додамо, у Львові немає жодного комунального спортивного комплексу, де можуть займатися міські ДЮСШ та спортивні громадські організації. Тому СК «Сокіл» стане першою в місті комунальною спортивною базою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук