У Львові обрали 10 Почесних Амбасадорів

СуспільствоОрися Шиян, 24 листопада 20167091

Сьогодні, 24 листопада, у Львові обрали та нагородили 10 Почесних Амбасадорів Львова на 2016-2018 роки. Фіналістами обрали тих людей, які зробили вагомий внесок у розвиток міста як достойного місця проведення заходів ділової гостинності, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Ми обираємо Амбасадорів на 2 роки. Почесні Амбасадори – це високопрофесійні люди, які використовують свій авторитет, свої знання для промоції міста Львова, як достойного міста для проведення заходів ділової гостинності, а також для промоції тих цінностей, які вони плекають і які ми плекаємо у місті Львові. Минулого року було обрано 11 Амбасадорів і їх сфера діяльності були такими: політика, наука, інформаційні технології, бізнес, медицина. Цього року трошки більше у нас науки», ― пояснила директор Lviv Convention Bureau Ліна Остапчук.

Почесними Амбасадорами Львова на 2016-2018 роки стали:

1. Мирослав Борущак, професор Вищої Школи туризму і готелярства, м. Гданськ, Польща.

2. Матіас Брандт, керівник проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» (GIZ).

3. Роман Гладишевський, проректор з наукової роботи ЛНУ ім.І.Франка.

4. Рафал Козінські, засновник програми співпраці Trans Misja Lublin Ukraina.

5. Юрій Косенко, заступник директора ДКНДІ ветеринарних лікарських засобів і кормових добавок, доктор фармацевтичних наук.

6. Роман Лесик, професор кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії ЛНМУ ім. Данила Галицького.

7. Марек Славатинець, генеральний менеджер AVIAREPS SA, Польща.

8. Олег Турій, проректор з програмного розвитку УКУ.

9. Анджей Тимовські, директор міжнародних програм Американської ради наукових товариств, Нью-Йорк, США.

10. Зеня Черник, Президент Федерації Українців у США.

«Ми всі прагнемо, щоб наше місто, наша країна, наші сім’ї були щасливі та успішні. Ви своєю працею робите дуже великий вклад. Дякую за працю, яку ви зробили. Дякую наперед за працю, яку ви зробите», ― зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, програму Почесних Амбасадорів Львова було започатковано у 2015 році, коли обрали перший 11 Почесних Амбасадорів. Ініціатором та реалізатором Програми є Lviv Convention Bureau. Метою Програми є виведення Львова на світовий ринок у сфері ділового туризму із залученням допомоги впливових осіб зі званням «Почесний Амбасадор Львова», які готові використовувати свій авторитет та професійні знання задля промоції міста як гідного місця для проведення заходів ділової гостинності.

Фото Мирослава Пархомика/ZAXID.NET

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук