У Львові обрали компанію, що розробить документацію для будівництва сміттєпереробного заводу

У Львові обрали компанію, що розроблятиме проектну документацію для будівництва механіко-біологічного комплексу з переробки та перевантаження сміття. За результатами відкритих торгів переможцем було визначено ТзОВ «Інститут проектування «Комфортбуд». Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Загалом, це є принципово важливо для подальшого розвитку проекту, що цей тендер відбувся. При підготовці тендерної документації та визначені кваліфікаційних критеріїв ми керувалися в тому числі професійними консультаціями від французької компанії Egis та вимогами до проектів, що фінансуються за кошти ЄБРР. Можливо, цим можна пояснити невелику кількість учасників, які взяли участь, окремо хотілося б відзначити, що саме львівська компанія продемонструвала повну відповідність кваліфікаційним вимогам та надала найбільш конкурентну пропозицію», - зазначив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

За даними аналітичної системи YouControl, засновником та кінцевим бенефіціаром ТзОВ «Інститут проектування «Комфортбуд» є Андрій Вишневський. У рамках тендеру ця компанія отримає 4,4 млн грн. Окрім цієї компанії на тендер також подавали пропозиції ТОВ «Компанія «Центр ЛТД» та ТОВ ІБК Енерготехнобуд.

Раніше ZAXID.NET детально описав як працюватиме майбутній сміттєпереробний завод, який зведуть на території Львова. Його будівництво планують розпочати у другій половині 2018 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук