У Львові оголосили конкурс дизайнерів для розмалювання автобусів і трамваїв

Львівська міська рада оголошує міський відкритий конкурс на зовнішнє оформлення міського пасажирського громадського транспорту. Кінцевий термін подання конкурсних проектів – 20 червня поточного року.

Кожен охочий може зобразити та обґрунтувати своє бачення того, як має виглядати львівський громадський транспорт у майбутньому (йдеться про зовнішнє кольорове оформлення трамваїв, тролейбусів та автобусів). Єдиний стандарт кольорової схеми оформлення кузова пасажирського транспорту має стати однією з впізнаваних рис міста, інформує прес-служба Львіської міськради.

Пропонується поступовий перехід на єдиний стандарт, що торкнеться передовсім закупівлі нових транспортних одиниць, оформлення одиниць транспорту, що повертаються з капітального ремонту і таких, що переоформлюються під час демонтажу реклами.

До участі в конкурсі запрошують колективи дизайнерів, що до 20 червня (включно) мають подати через єдине вікно Львівської міськради до управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури повний пакет документів, оформлений відповідно до формальних вимог. Учасники також можуть подавати свої роботи поштою за адресою: 79006, м. Львів, пл. Ринок 1, каб. 115 рекомендованим листом.

Фінансових винагород конкурс не передбачає. Оформлення та доставка матеріалів для участі в конкурсі здійснюється власним коштом авторських колективів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук