У Львові оголосили конкурс на найгарнішу різдвяну вітрину

Переможцю обіцяють «цінний статусний подарунок»

СуспільствоЮлія Лавришин, 7 листопада 20174150
Вітрини у Львові вже почали прикрашати до різдвяних свят

У Львові оголосили конкурс на найкраще оздоблення вітрин магазинів, вікон та балконів будинків у центральній частині міста до різдвяних та новорічних свят. За інформацією «Львівського порталу», про це під час брифінгу 7 листопада повідомив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

За його словами, конкурс стартує 1 першого грудня. «Традиційно до новорічних та різдвяних свят прикрашають вітрини магазинів, закладів громадського харчування, зокрема, у центральній частині міста. Хотів би зазначити, що за останні роки з’явились навіть групи лідерів, які найкраще це роблять. Отож, ми закликаємо всіх підприємців, які працюють центрі Львова, з 1 по 23 грудня розпочати декорування своїх вітрин. А після того, як відбулося декорування, скерувати свої позиції у Галицьку районну адміністрацію. 25 грудня за результатами засідання конкурсної комісії буде визначено найкращу вітрину Львова», – сказав Андрій Москаленко.

Як зазначила директорка Львівського комунального культурно-освітнього центру ім. Олександра Довженка Марта Іванишин, якщо підприємці не мають своєї розробленої концепції, то можуть використати вже існуючу. Переглянути вже розроблену візуалізацію можна буде на сайті Львівської міської ради. Візуалізацію також розсилатимуть рестораторам і підприємствам.

«Львовом розроблена концепція до новорічно-різдвяних свят, яку зможуть використати підприємці у декоруванні своїх вітрин. Звичайно, що перш за все, буде цінуватися креативність закладу чи ресторану. Тому ми чекаємо цікаві пропозиції від підприємців Львова», – пояснила вона.

Переможець конкурсу на найкраще різдвяне декорування вітрин отримає цінний статусний подарунок. Однак наразі не розголошують, який саме.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук